KURUMSAL BİLGİLER

Ana Sayfa » KURUMSAL BİLGİLER

BİLTEK BİLİŞİM İNTERNET REKLAM HİZMETLERİ 2003 yılında kurulmuş bilişim firmasıdır. Bilgisayar tamir bakım servisi ile kurumsal kimlik kazanmaya başlayan firmamız WEB yazılımları sanal reklam danışmanlığı ve SEO çalışmaları ile bilişim sektöründe öncü firmalar arasındadır. firmamız Türkiye’nin tek marka tescilli SEO danışmanlık firması dır. Şimdi hizmet yelpazesine akıllı telefon ve tablet tamir servisi olarak devam etmek dedir. Güvenilir firmamız sizden gelen ürünlerin tamirinde kendi ürünlerimiz gibi hassas ve titiz çalışmaktadır.

Türkiye’nin en büyük ikinci üretim firması olma yolunda çalışmalarımız hızla devam etmektedir. İphone 4 , iphone 5 , samsung s3, samsung s4, samsung note1, samsung note2 bu telefonların ekranlarını tekrardan tamir edip kullanıma kazandıran bu çalışma ile ekranların orijinal liginin bozulmadan tekrar kullanımını sağlayan çözümler üretiyoruz.

Maltepe Cevizli de bulunan firmamız Meklim Kaynak işmerkezi 41 numaradadır. Müşteri bekleme , tamirat servis , üretim , yazılım reklam destek , birimleri olarak değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1 : +90 216 473 473 0

Telefon 2 : +90 216 517 517 0

Telefon 3 : +90 541 517 517 0

TEKNİK SERVİS TALEBİ

TEKNİK SERVİS TALEBİ

FARKLI ÖDEME ALTERNATİFLERİ

FARKLI ÖDEME ALTERNATİFLERİ

ÇALIŞTIĞIMIZ KARGO FİRMALARI

ÇALIŞTIĞIMIZ KARGO FİRMALARI